ANR og Radio NORDJYSKE

Lars Jespersen
Chefredaktør - Redaktion (Ledelse Aalborg)
Direkte: 9935 3207
lars.jespersen@nordjyske.dk
Jan H. Jensen
Musikchef - ANR / Radio NORDJYSKE
Direkte: 9935 3926
jj@anr.dk
Tom Bue
Radioredaktør - ANR / Radio NORDJYSKE
Direkte: 9935 3924
bue@anr.dk
Anders Fuglsang
Radiovært - Radio NORDJYSKE
Direkte: 9935 3929
anders@radionordjyske.dk
Claus Høyer
Radiovært - ANR
Direkte: 9935 3933
claus@anr.dk
Henrik Poulsen
Teknikchef - ANR / Radio NORDJYSKE
Direkte: 9935 3921
poulsen@radionordjyske.dk
Michael Linde
Musikassistent - ANR / Radio NORDJYSKE
Direkte: 9935 3925
linde@anr.dk
Niels Skovmand
Radiovært - ANR / Radio NORDJYSKE
Direkte: 9935 3928
skovmand@radionordjyske.dk
René "Shine" Thomsen
Producer - ANR / Radio NORDJYSKE
Direkte: 9935 3927
shine@anr.dk
Thomas Loft
Programmedarbejder - Radio NORDJYSKE
Direkte: 9935 3932
thomas@radionordjyske.dk