Online

Kenneth Andersen
Digital forretningsudviklings direktør - Online
Direkte: 4084 989 8
ka@nordjyske.dk
Brian Jacob Holmberg
Projektleder - Online
Direkte: 9935 3845
brian.jacob.holmberg@nordjyske.dk
Jesper Johansen
Online Marketing Manager - Online
Direkte: 2897 8250
jesper.johansen@nordjyske.dk
Jørn Bo Juel Brøndum
Web- & Interaktiondesigner - Online
Direkte: 9935 3849
jorn.bo@nordjyske.dk
Kim Kristensen
Software Developer - Online
Direkte: 2274 9215
kk75@nordjyske.dk
Klaus Kjærgaard
Senior Software Engineer - Online
Direkte: 2631 9800
ka60@nordjyske.dk
Lasse Heidelbach
Online konsulent - Online
Direkte: 2679 0850
lasse.heidelbach@nordjyske.dk
Malene Højer Bager
Koordinator - Online
Direkte: 2779 0803
malene.hojer.bager@nordjyske.dk
Mette Dam
Salgskoordinator - Online / Salg Aalborg
Direkte: 2249 1272
mette.dam@nordjyske.dk
Morten Klein
Dataspecialist - Online
Direkte: 9935 3535
morten.klein@nordjyske.dk
Peter Baagø Nejsum
Softwareudvikler - Online
Direkte: 6165 7733
pn20@nordjyske.dk
Robin Hansen
Front End Developer - Online
Direkte: 5153 7008
robin.hansen@nordjyske.dk
René Kristensen
Software Developer - Online
Direkte: 4088 7369
rk42@nordjyske.dk
Thomas Rasmussen
Software Developer - Online
Direkte: 6043 5800
tr20@nordjyske.dk