Salg


Ann Nørgaard Hedegaard
Salgsassistent - Salg Vest
Direkte: 9919 9304
ah10@nordjyske.dk
Anne Enggaard
Salgsassistent - Salgssupport (Aalborg)
Direkte: 9935 3546
ak15@nordjyske.dk
Annette Lauth-Christensen
Markedschef - Salg - biler KAM
Direkte: 9935 3543
annette.lauth-christensen@nordjyske.dk
Bent Sørensen
Mediakonsulent - Salg Syd
Direkte: 4043 683 5
Bent.Verner.Sorensen@nordjyske.dk
Bo Eskildsen
Mediakonsulent - Salg Syd
Direkte: 2274 7520
bo.eskildsen@nordjyske.dk
Brian Møller Kristensen
Mediakonsulent - Salg Vest
Direkte: 9670 1115
bk10@nordjyske.dk
Camilla Andreasen
Mediakonsulent - Salg Aalborg
Direkte: 9935 3533
camilla.andreasen@nordjyske.dk
Camilla Houmann
Salgsassistent - Reception (Aalborg)
Direkte: 9935 3535
camilla.houmann@nordjyske.dk
Carina Vestergaard
Salgsassistent - Salg Nord
Direkte: 9920 3325
carina.vestergaard@nordjyske.dk
Charlotte Jul Christiansen
Markedschef - Salg Syd
Direkte: 9935 3958
charlotte.jul.christiansen@nordjyske.dk
Charlotte Nørgaard Christiansen
Salgsassistent - Salg Nord
Direkte: 9679 5921
charlotte.christiansen@nordjyske.dk
Claus Pedersen
Salgschef - Salg KAM
Direkte: 9935 3591
claus.pedersen@nordjyske.dk
Cæcilie Haarup Fredsgaard
Kommunikationsmedarbejder - Salg (Administration)
Direkte: 9935 3548
cj50@nordjyske.dk
Elisabeth Pilegaard Holm
Salgsassistent - Salg (Administration)
Direkte: 9935 3552
elisabeth.holm@nordjyske.dk
Flemming Prip Thomassen
Account Manager - Salg Aalborg
Direkte: 9935 3527
flemming.prip.thomassen@nordjyske.dk
Hanne Nielsen
Salgsassistent - Salg Vest
Direkte: 9670 1109
hn15@nordjyske.dk
Heidi Svendsen
Salgskoordinator - Salg Aalborg
Direkte: 9935 3544
heidi.svendsen@nordjyske.dk
Helle Merete Johansen
Salgsassistent - Salg Nord
Direkte: 9673 0701
helle.merete.johansen@nordjyske.dk
Helle Frydkjær
Salgsassistent - Salg Nord
Direkte: 9924 5011
helle.frydkjaer@nordjyske.dk
Henrik Ellegaard
Key Account Manager - Salg KAM
Direkte: 9935 3588
henrik.ellegaard@nordjyske.dk
Henrik Hassing
Key Account Manager - Salg KAM
Direkte: 9935 3586
henrik.hassing@nordjyske.dk
Henrik Storch
Markedschef - Salg Nord
Direkte: 9920 3395
henrik.storch@nordjyske.dk
Henrik Stærk
Account Manager - Salg Vest
Direkte: 9919 9323
henrik.staerk@nordjyske.dk
Inge Hougaard
Salgsassistent - Salg Nord
Direkte: 9924 5004
inge.hougaard.larsen@nordjyske.dk
Inger Toft
Salgsassistent - Salg Nord
Direkte: 9645 5571
inger.toft@nordjyske.dk
Jack Højmark Pedersen
Key Account Manager - Salg KAM
Direkte: 9924 5171
jack.hojmark.pedersen@nordjyske.dk
Jane Reinhold Nielsen
Mediakonsulent - Salg Vest
Direkte: 9919 9380
jane.nielsen@nordjyske.dk
Jannie Halberg Madsen
Account Manager - Salg Aalborg
Direkte: 9935 3510
jt10@nordjyske.dk
Jeanette Rose
Mediakonsulent - Salg Nord
Direkte: 2249 1274
jr40@nordjyske.dk
Jeppe Kristensen
Salgschef - Salg Aalborg
Direkte: 9935 3524
jeppe.kristensen@nordjyske.dk
Jette Vestergaard-Pedersen
Salgsleder - Salg Vest
Direkte: 9670 1125
jv30@nordjyske.dk
John Olsen
Mediakonsulent - Salg Syd
Direkte: 9852 7035
john.olsen@nordjyske.dk
Jonas Staal
Mediakonsulent - Salg Aalborg
Direkte: 9673 0707
jonas.staal@nordjyske.dk
Jytte Pedersen
Salgsassistent - Salg Vest
Direkte: 9950 5811
jytte.pedersen@nordjyske.dk
Karina Kjær Nielsen
Teamleder - Salg (Kundecenter Aalborg)
Direkte: 9935 3569
karina.kjaer.nielsen@nordjyske.dk
Kirsa Christoffersen
Administrations- og Projektchef - Salg (Administration)
Direkte: 9935 3505
kirsa.christoffersen@nordjyske.dk
Kristian Fjordbak
Account Manager - Salg Vest
Direkte: 9950 5820
kristian.fjordbak@nordjyske.dk
Kaare Fuglsang Bach Toft
Digital Key Account Manager - Salg KAM
Direkte: 9935 3508
kaare.fuglsang.toft@nordjyske.dk
Lars Chr. Slinger
Salgschef - Salg Nord
Direkte: 9920 3336
lars.chr.slinger@nordjyske.dk
Lasse Gade Schultz
Salgstrainee - Salg Aalborg
Direkte: 2515 4910
Lasse.Gade.Schultz@nordjyske.dk
Lisbeth Isbak
Markedschef - Salg KAM
Direkte: 9935 3541
lisbeth.isbak@nordjyske.dk
Liselotte Bjerregaard
Salgsassistent - Salg Vest
Direkte: 9919 9381
liselotte.bjerregaard@nordjyske.dk
Lissi-Ann Hollensen
Salgsassistent - Salg (Aalborg)
Direkte: 9935 3573
lj25@nordjyske.dk
Lone Eriksen
Mediakonsulent - Salg Nord
Direkte: 9924 5002
lone.eriksen@nordjyske.dk
Lone Raunholt Sørensen
Salgsassistent - Salg (Aalborg)
Direkte: 9935 3561
ls75@nordjyske.dk
Lone Joan Jensen
Salgsassistent - Salg Syd
Direkte: 6015 6785
LJ70@nordjyske.dk
Louise Kroustrup
Salgsassistent - Salg Syd
Direkte: 2096 009 1
Louise.Trabjerg@nordjyske.dk
Louise Franzen Askou
Salgskoordinator - Salg Syd
Direkte: 4196 288 0
Louise.Franzen.Askou@nordjyske.dk
Maj-Britt Jakobsen
Salgsassistent - Reception (Aalborg)
Direkte: 9935 3498
maj-britt.jakobsen@nordjyske.dk
Marianne Meidahl Kristensen
Salgsassistent - Salg (Kundecenter Aalborg)
Direkte: 9924 5003
marianne.kristensen@nordjyske.dk
Marianne Jensen
Kontorassistent - Salg (Aalborg)
Direkte: 9935 3715
marianne.jensen@nordjyske.dk
Marianne Overgaard
Controller - Salg (Administration)
Direkte: 9935 3609
marianne.overgaard@nordjyske.dk
Marie Mørup
Mediakonsulent - Salg Syd
Direkte: 9852 7033
mm10@nordjyske.dk
Martin Krogh
Områdechef - Salg Syd
Direkte: 9852 7034
martin.linnemann.krogh@nordjyske.dk
Martin Krüger Nielsen
Markedschef - Salg Nord
Direkte: 2249 1270
martin.krueger.nielsen@nordjyske.dk
Martin Bang
Mediakonsulent - Salg Nord
Direkte: 2835 8536
Martin.Bang@nordjyske.dk
Mette Sand
Salgsassistent - Salg (Kundecenter Aalborg)
Direkte: 9935 3577
mette.sand@nordjyske.dk
Mette Simonsen
Salgsassistent - Salg Nord
Direkte: 9924 5010
mette.simonsen@nordjyske.dk
Mette Tougaard
Salgsassistent - Salg Vest
Direkte: 9950 5821
mette.tougaard@nordjyske.dk
Michael Korfitsen
Key Account Manager - Salg KAM
Direkte: 2249 1239
Michael.Korfitsen@nordjyske.dk
Michael Neumann Fisker
Mediakonsulent - Salg Vest
Direkte: 9670 1122
mf20@nordjyske.dk
Mogens Bay
Projektkonsulent - Salg Aalborg
Direkte: 9935 3513
mogens.bay@nordjyske.dk
Morten Bang Andersen
Salgschef - Salg Vest
Direkte: 3089 2088
morten.bang.andersen@nordjyske.dk
Per Christiansen
BI/CRM Konsulent - Salg (Administration)
Direkte: 9935 3538
pc20@nordjyske.dk
Pernille Thorup Jensen
Mediakonsulent - Salg Nord
Direkte: 9924 5009
pernille.thorup.jensen@nordjyske.dk
Pernille Thygesen
Mediakonsulent - Salg Nord
Direkte: 9920 3390
pernille.thygesen@nordjyske.dk
Pernille Toft Harregaard
Salgsassistent - Salg (Aalborg)
Direkte: 9935 3621
pernille.toft.harregaard@nordjyske.dk
Pernille Ørum Pedersen
Mediakonsulent - Salg Nord
Direkte: 9924 5007
pernille.orum.pedersen@nordjyske.dk
Pia Baltzer Bertelsen
Teamleder - Salg (Kundecenter Aalborg)
Direkte: 9935 3503
pb90@nordjyske.dk
Pia Bisgaard Jensen
Salgsassistent - Salg (Aalborg)
Direkte: 9935 3537
pia.bisgaard.jensen@nordjyske.dk
Rasmus Aarhøj
Mediakonsulent - Salg Vest
Direkte: 2440 668 0
Rasmus.Aarhoj@nordjyske.dk
Rikke Hanghøj Møller
Salgsassistent - Salg Syd
Direkte: 9857 2377
rikke.hanghoj@nordjyske.dk
Roy Linde Hansen
Produktudviklingschef - Salg
Direkte: 9935 3572
roy.linde.hansen@nordjyske.dk
Sanne Varshøj
Salgsassistent - Salg Syd
Direkte: 9852 7030
sanne.varshoj@nordjyske.dk
Sidse Hilligsø
Salgsassistent - Salg Vest
Direkte: 9919 9303
sidse.hilligsoe@nordjyske.dk
Steen Bjørnbæk Steffensen
Kundecenterchef - Salg
Direkte: 9935 3536
ss35@nordjyske.dk
Stig Asmussen Leth
Mediakonsulent - Salg Nord
Direkte: 9935 3542
stig.leth@nordjyske.dk
Susanne Petersen
Salgsassistent - Salg Nord
Direkte: 9920 3320
susanne.petersen@nordjyske.dk
Søren From
Markedschef - Salg Nord
Direkte: 9679 5922
soren.from@nordjyske.dk
Søren Martin Mørch
Annoncedirektør - Salg
Direkte: 9935 3529
soren.martin.morch@nordjyske.dk
Thomas Kindberg
Salgstrainee - Salg Aalborg
Direkte: 2060 0001
Thomas.Kindberg@nordjyske.dk
Tina Bach Toft Sørensen
Projektkonsulent - deal.dk - Salg Aalborg
Direkte: 9935 3504
tina.bach.sorensen@nordjyske.dk
Tina Majgård Jensen
Mediakonsulent - Salg Vest
Direkte: 9919 9322
tina.majgaard.jensen@nordjyske.dk
Tinna Hein
Salgsassistent - Salg (Kundecenter Aalborg)
Direkte: 9935 3509
tinna.hein.nielsen@nordjyske.dk
Vibeke Østergaard
Salgsassistent - Salg (Kundecenter Aalborg)
Direkte: 9935 3593
vibeke.ostergaard@nordjyske.dk
Vivi Hansen
Salgsassistent - Salg (Kundecenter Aalborg)
Direkte: 9935 3767
vivi.hansen@nordjyske.dk