Fotografer

Katja Bundgaard
Innovationschef - Innovation
Direkte: 9935 3643
katja.bundgaard@nordjyske.dk
Michael Koch
Fotoredaktør - Redaktion (Pressefoto)
Direkte: 9935 3294
michael.koch@nordjyske.dk
Lars Pauli Svendsen
Pressefotograf, souschef - Redaktion (Pressefoto)
Direkte: 9935 3294
lars.pauli@nordjyske.dk
Andreas Falck Jensen
FTP-elev - Redaktion (Pressefoto)
Direkte: 2299 680 3
andreas.falck@nordjyske.dk
Bent Bach Nielsen
Pressefotograf - Redaktion (Pressefoto)
Direkte: 9935 3294
bent.bach.nielsen@nordjyske.dk
Bente Skjoldager Poder
Pressefotograf - Redaktion
Direkte: 9924 5160
bente.skjoldager.poder@nordjyske.dk
Bo Lehm
Pressefotograf - Redaktion (Pressefoto)
Direkte: 4091 2911
bo.lehm@nordjyske.dk
Claus Søndberg
Pressefotograf - Redaktion (Pressefoto)
Direkte: 9935 3294
claus.sondberg@nordjyske.dk
Diana Holm Ramsgaard
Fotograf - Redaktion (Pressefoto-Thisted)
Direkte: 9919 9417
diana.holm@nordjyske.dk
Hans Ravn
Pressefotograf - Redaktion (Pressefoto-Hjørring)
Direkte: 9924 5160
hans.ravn@nordjyske.dk
Henrik Bo Rønsholdt
Pressefotograf - Redaktion (Pressefoto)
Direkte: 9935 3294
henrik.bo.ronsholdt@nordjyske.dk
Henrik Louis Simonsen
Pressefotograf - Redaktion (Pressefoto)
Direkte: 9924 5160
henrik.louis.simonsen@nordjyske.dk
Jesper Thomasen
Fotograf - Redaktion (Pressefoto)
Direkte: 9935 3294
jesper.thomasen@nordjyske.dk
Kim Dahl Hansen
Pressefotograf - Redaktion (Pressefoto)
Direkte: 9924 5160
kim.dahl.hansen@nordjyske.dk
Kurt Bering
Pressefotograf - Redaktion (Pressefoto)
Direkte: 9935 3294
kurt.bering@nordjyske.dk
Laura Thomsen
Fagfotograf-elev - Redaktion (Pressefoto)
Direkte: 9935 3294
laura.thomsen@nordjyske.dk
Martin Wendel Damgård
Pressefotograf - Redaktion (Pressefoto)
Direkte: 9935 3294
martin.damgaard@nordjyske.dk
Mette Nielsen
Freelancefotograf - Redaktion (Pressefoto)
Direkte: 9935 3294
mette.nielsen2@nordjyske.dk
Michael Bygballe Christiansen
Pressefotograf - Redaktion (Pressefoto)
Direkte: 9935 3294
michael.bygballe.christiansen@nordjyske.dk
Nicolas Cho Meier
Fagfotograf-elev - Redaktion
Direkte: 9935 3294
nm10@nordjyske.dk
Peter Broen
Pressefotograf - Redaktion (Pressefoto)
Direkte: 9924 5160
peter.broen@nordjyske.dk
Peter Godrim Mørk
Pressefotograf - Redaktion (Pressefoto)
Direkte: 9919 9412
peter.mork@nordjyske.dk
Torben Hansen
Pressefotograf - Redaktion (Pressefoto)
Direkte: 9935 3294
torben.hansen@nordjyske.dk