Redaktionssekretariat

NORDJYSKE Medier A/S

Langagervej 1
9220 Aalborg Øst

Telefon: 99353535

Mail: nordjyske@nordjyske.dk

Flemming Kristensen
Avisredaktør - Redaktion (Redaktionssekretariatet)
Direkte: 9935 3326
flemming.kristensen@nordjyske.dk
Carsten Søgaard Jensen
Redaktionssekretær - Redaktion (Redaktionssekretariatet)
Direkte: 9935 3312
carsten.sogaard.jensen@nordjyske.dk
Charlotte Rørth
Journalist - Redaktionssekretariatet
Direkte: 9935 3407
charlotte.roerth@nordjyske.dk
Hanne Lindblad Jensen
Bibliotekar - Redaktion (Redaktionssekretariatet)
Direkte: 9935 3420
hanne.lindblad.jensen@nordjyske.dk
Hanne Overbye
Redaktionssekretær - Redaktion (Redaktionssekretariatet)
Direkte: 9935 3398
hanne.overbye@nordjyske.dk
Helle Madsen
Journalist - Redaktionssekretariatet
Direkte: 9935 3327
helle.madsen@nordjyske.dk
Inge Kramer Nørregård
Navnejournalist - Redaktion (Navneredaktion)
Direkte: 9935 3371
inge.kramer.norregard@nordjyske.dk
Jette Klokkerholm
Red. nyhedsgrafiker - Redaktion (Redaktionssekretariatet)
Direkte: 9935 3319
jette.klokkerholm@nordjyske.dk
Jørn Eriksen
Redaktionssekretær - Redaktion (Redaktionssekretariatet)
Direkte: 9935 3442
jorn.eriksen@nordjyske.dk
Karen Marie Foldbjerg
Bibliotekar - Redaktion (Redaktionssekretariatet)
Direkte: 9935 3423
karen.marie.foldbjerg@nordjyske.dk
Lise Larsen
Bibliotekar - Redaktion (Redaktionssekretariatet)
Direkte: 9935 3421
lise.larsen@nordjyske.dk
Merete Ejsing Horn
Redaktionssekretær - Redaktion (Redaktionssekretariatet)
Direkte: 9935 3315
merete.ejsing.horn@nordjyske.dk
Morten Lind
Redaktionssekretær - Redaktion (Redaktionssekretariatet)
Direkte: 9935 3311
morten.lind@nordjyske.dk
Nils Rasmussen
Redaktionssekretær - Redaktion (Redaktionssekretariatet)
Direkte: 9935 3391
nils.rasmussen@nordjyske.dk
Palle Olsen
Nyhedsgrafiker & TV grafiker - Redaktion (Redaktionssekretariatet)
Direkte: 9935 3431
palle.olsen@nordjyske.dk
Søren Østergaard
Redaktionssekretær - Redaktion (Redaktionssekretariatet)
Direkte: 9935 3328
soren.ostergaard@nordjyske.dk
Tune Kristensen
Featureredaktør - Redaktion (Redaktionssekretariatet)
Direkte: 9935 3322
tune.kristensen@nordjyske.dk