ANR og Radio NORDJYSKE

Søren Christensen
Ansv. chefredaktør - Redaktion (Ledelse)
Direkte: 9935 3203
soren.christensen@nordjyske.dk
Tom Bue
Medieredaktør Unge & Udvikling - Redaktion
Direkte: 9935 3535
bue@nordjyske.dk
Jan Mølgaard Jensen
Musikchef - ANR / Radio NORDJYSKE
Direkte: 9935 3926
jj@anr.dk
Anders Bygge Wortmann
Programmedarbejder - ANR
Direkte: 9935 3924
anders@anr.dk
Anders Fuglsang
Radiovært - Radio NORDJYSKE
Direkte: 9935 3929
anders@radionordjyske.dk
Claus Høyer
Operations Manager - ANR
Direkte: 9935 3933
claus@anr.dk
Henrik Poulsen
Teknikchef - ANR / Radio NORDJYSKE
Direkte: 9935 3921
poulsen@radionordjyske.dk
Marcus Delfer
Programmedarbejder - Radio NORDJYSKE
Direkte: 9935 3535
marcus.delfer@nordjyske.dk
Michael Linde
Musikassistent - ANR / Radio NORDJYSKE
Direkte: 9935 3925
linde@anr.dk
Niels Skovmand
Indholdsproducer - ANR / Radio NORDJYSKE
Direkte: 9935 3928
skovmand@radionordjyske.dk