Direktion

Morten Vinther Jensen
Adm. direktør - Direktion
Direkte: 9935 3535
morten.vinther.jensen@nordjyske.dk
Anne Rahn
Sekretariatsleder
Direkte: 2215 8352
anne.rahn@nordjyske.dk
Peter Stiholt
Direktionsassistent
Direkte: 9935 3309
peter.stiholt@nordjyske.dk
Martin Sander
Kommerciel direktør - Direktion
Direkte: 2028 3057
martin.sander@nordjyske.dk
Marian J. Andreasen
Direktør Koncern HR, IT og intern kommunikation - Direktion
Direkte: 4054 1751
mja@nordjyske.dk
Pia Haugaard
Sekretariats- og HR-medarbejder - Løn og personale
Direkte: 9935 3208
pia.haugaard@nordjyske.dk
Søren Christensen
Ansv. chefredaktør - Redaktion (Ledelse)
Direkte: 9935 3203
soren.christensen@nordjyske.dk
Rikke Højen
Chef for Koncernjura og Compliance - Direktion
Direkte: 9935 3202
Rikke.Hojen@nordjyske.dk