HR

Marian J. Andreasen
Direktør Koncern HR, IT og intern kommunikation - Direktion
Direkte: 4054 1751
mja@nordjyske.dk
Trine Møller Simonsen
Afdelingsleder - HR
Direkte: 9935 3257
trine.moller.simonsen@nordjyske.dk
Anna-Marie H. Jespersen
Lønassistent - HR
Direkte: 9935 3271
anna-marie.h.jespersen@nordjyske.dk
Malene Virring Nielsen
HR Business Partner - HR
Direkte: 2840 8842
malene.virring.nielsen@nordjyske.dk
Mette Kjul Pedersen
HR Proces- og projektkonsulent - HR
Direkte: 9935 3467
mette.kjul.pedersen@nordjyske.dk
Pia Haugaard
Sekretariats- og HR-medarbejder - HR
Direkte: 9935 3208
pia.haugaard@nordjyske.dk
Pia Thomsen
Løn- og HR-konsulent - Løn og personale
Direkte: 2812 7666
pia.thomsen@nordjyske.dk