Koncern HR & Sekretariatet

Marian J. Andreasen
Koncerndirektør HR og intern kommunikation - Koncern HR & Intern kommunikation
Direkte: 4054 1751
mja@nordjyske.dk
Carina Thyge Stærmose
HR Business Partner - Koncern HR & Sekretariatet
Direkte: 4091 0819
Carina.Staermose@nordjyske.dk
Emilie Hansen
Løn og HR-konsulent - Koncern HR & Sekretariatet
Direkte: 6038 3121
emilie.hansen@nordjyske.dk
Malene Virring Nielsen
Ledende HR Business Partner - Koncern HR & Sekretariatet
Direkte: 2840 8842
malene.virring.nielsen@nordjyske.dk
Mette Kjul Pedersen
HR Business Partner - Koncern HR & Sekretariatet
Direkte: 9935 3467
mette.kjul.pedersen@nordjyske.dk
Pia Haugaard
Sekretariats- og HR-medarbejder - Koncern HR & Sekretariatet
Direkte: 9935 3208
pia.haugaard@nordjyske.dk
Pia Thomsen
Løn- og HR-konsulent - Koncern HR & Sekretariatet
Direkte: 2812 7666
pia.thomsen@nordjyske.dk
Trine Møller Simonsen
Løn- og HR-konsulent - Koncern HR & Sekretariatet
Direkte: 9935 3257
trine.moller.simonsen@nordjyske.dk