Dagblad og reklamer

Erling Jørgensen
Distributions- og logistikchef - Distribution
Direkte: 9935 3430
erling.jorgensen@nordjyske.dk
Jeanette Vingaard
Distributionschef - Distribution
Direkte: 9924 5126
jv20@nordjyske.dk
Ana Vojcic
Budleder - Distribution (Reklamer)
Direkte: 9924 5068
av15@nordjyske.dk
Anne Dorthe Pulapa
Distributionsassistent - Distribution (Reklamer)
Direkte: 9924 5081
anne.dorthe.pulappa@nordjyske.dk
Anne Mette Laursen
Budleder - Distribution (Reklamer)
Direkte: 9924 5067 1
anne.mette.laursen@nordjyske.dk
Asger Toft
Administrativ koordinator - Distribution
Direkte: 9924 5121
asger.toft@nordjyske.dk
Birgitte Horne Christoffersen
Budleder - Distribution
Direkte: 9924 5090
birgitte.horne.christoffersen@nordjyske.dk
Finn Christian Hurup Møgelmose
Budleder - Distribution (Dagblad)
Direkte: 9924 5080
finn.mogelmose@nordjyske.dk
Hanne Moth
Budleder - Distribution (Reklamer)
Direkte: 9924 5070
hanne.moth@nordjyske.dk
Jacob Carlsen
Budleder - Distribution (Aalborg, dagblad og reklamer)
Direkte: 9924 5072
jacob.carlsen@nordjyske.dk
Jan de Stoppelaar
Budleder - Distribution (Dagblad)
Direkte: 9924 5071
jd10@nordjyske.dk
Jens Erik Lund
Vagtassistent - Distribution (Vagten Aalborg)
Direkte: 9935 3800
jens.erik.lund@nordjyske.dk
Johnny Toft Dahlsen
Vagtassistent - Distribution (Vagten Aalborg)
Direkte: 9935 3800
johnny.toft.dahlsen@nordjyske.dk
Rikke Louise Hansen
Budleder - Distribution (Aalborg, dagblad og reklamer)
Direkte: 9924 5074
rh80@nordjyske.dk
Sabina Karabeg
Budleder - Distribution (Reklamer)
Direkte: 9924 5075
Sabina.karabeg@nordjyske.dk
Thomas Bunch Jensen
Budleder - Distribution (Aalborg, dagblad og reklamer)
Direkte: 9924 5069
thomas.bunch.jensen@nordjyske.dk
Torben Pedersen
Budleder - Distribution (Aalborg, dagblad og reklamer)
Direkte: 9924 5070
torben.pedersen@nordjyske.dk
Vivienne Green Mogensen
Distributionsassistent - Distribution (Reklamer)
Direkte: 9924 5082
vivienne.green.mogensen@nordjyske.dk