Nordjyllandsredaktionen

Kathrine Lykkegaard Jeppesen
Redaktionschef - Nordjyllandsredaktionen, foto og grafikere
Direkte: 2140 0152
kathrine.jeppesen@nordjyske.dk
Anders Andersen
Journalist - Redaktion (Nordjylland)
Direkte: 9935 3325
anders.andersen@nordjyske.dk
Anders Sønderup
Journalist - Redaktion (Nordjylland)
Direkte: 9935 3353
anders.sonderup@nordjyske.dk
Birgitte Sonne Kristensen
Journalist - Redaktion (Nordjylland)
Direkte: 9935 3764
birgitte.sonne@nordjyske.dk
Christian Made Hagelskjær
Grafiker - Redaktion (Nordjylland)
Direkte: 9935 3320
Christian.Made.Hagelskjaer@nordjyske.dk
Claus Smidstrup
Journalist - Redaktion (Nordjylland)
Direkte: 9935 3351
claus.smidstrup@nordjyske.dk
Dorte Geertsen
Journalist - Redaktion (Nordjylland)
Direkte: 9935 3397
dorte.geertsen@nordjyske.dk
Dorthe Andersen
Redaktionsassistent - Redaktion (Administration)
Direkte: 9935 3417
dorthe.andersen@nordjyske.dk
Helle Madsen
Journalist - Redaktion (Nordjylland)
Direkte: 9935 3327
helle.madsen@nordjyske.dk
Ida Thorsen
Journalist - Redaktion (Nordjylland)
Direkte: 9935 3468
ida.thorsen@nordjyske.dk
Jakob Kanne Bjerregaard
Journalist - Redaktion (Nordjylland)
Direkte: 9935 3753
jakob.kanne.bjerregaard@nordjyske.dk
Jesper Schouenborg
Journalist - Redaktion (Nordjylland)
Direkte: 9935 3752
jesper.schouenborg@nordjyske.dk
Jette Klokkerholm
Grafiker - Redaktion (Nordjylland)
Direkte: 9935 3319
jette.klokkerholm@nordjyske.dk
Karin Trine Pedersen
Journalist - Redaktion (Nordjylland)
Direkte: 9935 3500
karin.pedersen@nordjyske.dk
Lise Stenbro
Journalist - Redaktion (Nordjylland)
Direkte: 9935 3758
lise.stenbro@nordjyske.dk
Lone Tørnes Beck
Journalist - Redaktion (Nordjylland)
Direkte: 9645 5578
lone.tornes.beck@nordjyske.dk
Max Melgaard Glavind
Journalist - Redaktion (Nordjylland)
Direkte: 9935 3283
max.melgaard.glavind@nordjyske.dk
Palle Olsen
Grafiker - Redaktion (Nordjylland)
Direkte: 9935 3431
palle.olsen@nordjyske.dk