Nye medier

Mail: redaktion@anr.dk

Tom Bue
Redaktionschef - Radio-event-podcast-Aalborg:nu, nye medier
Direkte: 9935 3535
bue@nordjyske.dk
Christina Hald Holdensen
Eventmanager - ANR, Unge og Radio NORDJYSKE
Direkte: 9935 3941
Christina.Holdensen@nordjyske.dk
Jeanett Harald Schmidt
Social Media Redaktør - Redaktion (Sociale Medier)
Direkte: 9935 3416
jeanett.schmidt.nielsen@nordjyske.dk
Jens Otto Barsøe
Podcastvært - Redaktion (Ungegruppen)
Direkte: 9935 3293
jens.otto.barsoe@nordjyske.dk
Julian Drud Sørensen
Reporter - ANR, Radio NORDJYSKE og unge
Direkte: 2553 2786
Julian.Drud.Sorensen@nordjyske.dk
Line Lundquist
Redaktionel marketeer - Redaktion (unge)
Direkte: 9935 3535
line.lundquist@nordjyske.dk
Tess Amelung
Reporter - ANR, Radio NORDJYSKE og unge
Direkte: 3156 307 7
tess.amelung@nordjyske.dk
Thomas Lee Christensen
Reporter - Redaktion (unge)
Direkte: 9935 3535
Thomas.Lee.Christensen@nordjyske.dk