Radio

Mail: redaktion@anr.dk

Tom Bue
Redaktionschef - Radio-event-podcast-Aalborg:nu, nye medier
Direkte: 9935 3535
bue@nordjyske.dk
Jan Mølgaard Jensen
Musikchef - ANR / Radio NORDJYSKE
Direkte: 9935 3926
jj@anr.dk
Anders Bygge Wortmann
Radiovært - ANR
Direkte: 9935 3924
anders@anr.dk
Anders Fuglsang
Radiovært - Radio NORDJYSKE
Direkte: 9935 3929
anders@radionordjyske.dk
Camilla Gammelgaard Johansen
Journalist - Redaktion (aalborg:nu)
Direkte: 9935 3380
cg@nordjyske.dk
Claus Høyer
Operations Manager - ANR
Direkte: 9935 3933
claus@anr.dk
Henrik Poulsen
Teknikchef - ANR / Radio NORDJYSKE
Direkte: 9935 3921
poulsen@radionordjyske.dk
Marcus Delfer
Radiovært - Radio NORDJYSKE
Direkte: 9935 3535
marcus.delfer@nordjyske.dk
Mark Simon Russell
Programmedarbejder - ANR / Radio NORDJYSKE
Direkte: 9935 3535
mark@radionordjyske.dk
Niels Skovmand
Indholdsproducer - ANR / Radio NORDJYSKE
Direkte: 9935 3928
skovmand@radionordjyske.dk