Redaktionssekretariat

NORDJYSKE Medier A/S

Langagervej 1
9220 Aalborg Øst

Telefon: 9935 3535

Mail: nordjyske@nordjyske.dk

Flemming Kristensen
Avisredaktør - Redaktion (Redaktionssekretariatet)
Direkte: 9935 3326
flemming.kristensen@nordjyske.dk
Anders Abildgaard
Redaktionssekretær - Redaktion (Redaktionssekretariatet)
Direkte: 9935 3321
anders.abildgaard@nordjyske.dk
Carsten Søgaard Jensen
Redaktionssekretær - Redaktion (Redaktionssekretariatet)
Direkte: 9935 3312
carsten.sogaard.jensen@nordjyske.dk
Christian Made Hagelskjær
Nyhedsgrafiker - Redaktion (Redaktionssekretariatet)
Direkte: 9935 3320
Christian.Made.Hagelskjaer@nordjyske.dk
Dorte Rohde
Journalist - Redaktion (Redaktionssekretariatet)
Direkte: 9935 3352
dorte.rohde@nordjyske.dk
Hanne Lindblad Jensen
Bibliotekar - Redaktion (Redaktionssekretariatet)
Direkte: 9935 3420
hanne.lindblad.jensen@nordjyske.dk
Hanne Overbye
Redaktionssekretær - Redaktion (Redaktionssekretariatet)
Direkte: 9935 3398
hanne.overbye@nordjyske.dk
Jette Klokkerholm
Red. nyhedsgrafiker - Redaktion (Redaktionssekretariatet)
Direkte: 9935 3319
jette.klokkerholm@nordjyske.dk
Jørn Eriksen
Redaktionssekretær - Redaktion (Redaktionssekretariatet)
Direkte: 9935 3442
jorn.eriksen@nordjyske.dk
Karen Marie Foldbjerg
Bibliotekar - Redaktion (Redaktionssekretariatet)
Direkte: 9935 3423
karen.marie.foldbjerg@nordjyske.dk
Lars Aare Jensen
Journalist - Redaktion (Redaktionssekretariatet)
Direkte: 9935 3328
lars.aare.jensen@nordjyske.dk
Lise Larsen
Boligredaktør - Redaktion (Jammerbugt)
Direkte: 9935 3535
lise.larsen@nordjyske.dk
Merete Ejsing Horn
Redaktionssekretær - Redaktion (Redaktionssekretariatet)
Direkte: 9935 3315
merete.ejsing.horn@nordjyske.dk
Morten Lind
Redaktionssekretær - Redaktion (Redaktionssekretariatet)
Direkte: 9935 3311
morten.lind@nordjyske.dk
Nils Rasmussen
Redaktionssekretær - Redaktion (Redaktionssekretariatet)
Direkte: 9935 3391
nils.rasmussen@nordjyske.dk
Palle Olsen
Nyhedsgrafiker & TV grafiker - Redaktion (Red.sekretariatet)
Direkte: 9935 3431
palle.olsen@nordjyske.dk
Søren Beukel Bak
Journalist - Redaktion (Redaktionssekretariatet)
Direkte: 9935 3462
soren.beukel.bak@nordjyske.dk
Tune Kristensen
Featureredaktør - Redaktion (Redaktionssekretariatet)
Direkte: 9935 3322
tune.kristensen@nordjyske.dk